Svatební cesta pro aktivní páry? Máme pro vás tipy na nejlepší destinace

Líbánky nemusí být jen o nekonečném ležení na pláži. Každý z nás je originál a každý pár má své vlastní představy o ideálně strávené svatební cestě. Sníte o dobrodružství? Splňte si ho. Přinášíme vám seznam destinací, kde se rozhodně nebudete nudit.

Svatební cesta jako akční dobrodružství

Svatební cesta je často nezapomenutelným zážitkem. Líbánky ale mohou být namísto romantické dovolené i nezapomenutelným dobrodružstvím, na které budete vzpomínat celý život a promítat si jej před spaním večer co večer. Zatímco některé páry milují poznávání nových míst a neotřelých aktivit, jiné budou nejšťastnější na menší pláži, kde si zahrají třeba plážový volejbal. V takovém případě ale nezapomeňte přibalit potřebné příslušenství – třeba to ze stránek https://sportano.cz/plazovy-volejbal. Kam vyrazit, aby vaše první cesta ve stavu manželském stála za to a splnila vaše představy o akční výpravě?

Nový Zéland

Nevadí vám dlouhé cestování a rozpočet vám umožňuje cestu do vzdálené destinace? Navštivte toto nádherné a rozmanité místo, kde si můžete vyzkoušet mnoho různých aktivit. Ať už jde o pěší turistiku, cyklistiku, bungee jumping, rafting, nebo potápění, Nový Zéland nabízí od všeho něco. Především pak ale krásnou přírodu a adrenalinové zážitky pro aktivní páry

Havaj

Prozkoumejte ostrovy Havajského souostroví, kde můžete surfovat na vlnách, šnorchlovat a potápět se v korálových zátočinách. Nezapomeňte ale na kvalitní výbavu: tu najdete na stránkách https://sportano.cz/surfovani-a-opalovani/uv-lycry. Na Havaji se můžete i vydat na trek za poznáním sopek a vodopádů. Zatancujte si havajský tanec a vaše akční dny vyvažte relaxem u Tichého oceánu. Havaj toho nabídne tolik!

Skotsko

Pokud milujete přírodu a outdoorové aktivity, Skotsko je ideální volbou právě pro vás a vaši polovičku. Můžete se vydat na túru po krásných horách nebo se vydat na cyklovýlet malebnými venkovskými krajinami. Skotsko má určitě co nabídnout! Není navíc leteckou dopravou daleko, a tak bude skvělou volbou pro ty z vás, kteří z jakéhokoliv důvodu nechtějí cestovat dlouhé hodiny.

Kostarika

Prožijte dobrodružství v deštném lese, zkuste rafting na řece Sarapiqui, nebo navštivte vulkány a teplé prameny v oblasti Arenal. Kostarika nabízí nepřeberné množství aktivit, ze kterých si právě akční páry určitě vyberou ty jejich srdci nejbližší.

Aljaška

Pokud milujete přírodu a divoký západ, Aljaška je skvělou volbou. Můžete zkoumat ledovce, sledovat medvědy, nebo se vydat na treking po národním parku Denali. Stojíte-li o opravdu nezapomenutelnou cestu a nevyhledáváte destinace plné slunce a procházek po pobřeží, Aljaška bude skvělou volbou právě pro vás.

Island

Na Islandu můžete zažít dobrodružství plné pěší turistiky, poznávání sopek i jízdy na koni. Vyzkoušet můžete i šnorchlování v teplých pramenech. K tomu se vám může hodit některé z příslušenství, které najdete na webu
https://sportano.cz/snorkeling/potapecske-a-snorchlovaci-masky. I zde je velkou výhodou krátká doba letu. Přímý let vás na Island dopraví za necelé čtyři hodinky.

Ať už je vaše představa ideálních líbánek jakákoliv, se správným parťákem po boku se může z každé cesty stát nezapomenutelné dobrodružství. Je jedno zda vyrazíte za humna, na Aljašku, nebo do Skotska – v každé destinaci můžete objevit nepoznané a zažít to, co jste ještě nezažili.

PR Článek – reklamní sdělení