Než řekneš ANO

21 kroků k dokonalé svatbě

Než řekneš ANO

Co v knize najdeš?

Provedeme Tě přípravami od začátku do konce.

Pokud budeš následovat průvodce krok na krokem, na nic důležitého nezapomeneš. Vše se dozvíš za zlomek ceny toho, co by stála konzultace u svatební koordinátorky.

Svatební program jsme již vyřešili za Tebe.

V průvodci najdeš přes 30 svatebních her, tradic a aktivit. Tvým úkolem už bude jen vybrat ty nejlepší a zařadit je do harmonogramu. Všechny hry jsme připravili k vytištění.

Dozvíš se, jaké chyby udělaly bývalé nevěsty.

Zeptali jsme se stovek nevěst, které nedávno plánovaly svatbu. Podělily se s námi o tipy a vychytávky k přípravám svatby i na to, co by udělaly jinak. Nedělej stejné chyby.

Ušetříme Tě stresu a nervů s přípravami.

Nejen, že budeš mít všechno pečlivě připravené. Máme pro Tebe i praktické tipy, jak se nestresovat během svatebních příprav ani v samotný den D. Svatbu si budeš moci maximálně užít!

Poradíme Ti, na čem všem se dá ušetřit čas a peníze.

Prozradíme Ti tipy, jak a na čem můžeš ušetřit. Ušetříš i za již hotové grafiky tiskovin. Např. jen grafický návrh svatebních novin většinou převýší cenu celého našeho balíčku.

Máme pro Tebe připravené tiskoviny.

Od šablon pro svatební oznámení, přes meníčka, jmenovky i hry. Stačí do šablony vyplnit vlastní text a máš hotovo. Čeká na Tebe přes 55 různých šablon a designů.

Ukázky z knihy:

Než řekneš ANO

Obsah knížky

Než řekneš ANO

Pracovní listy - 21 kroků k dokonalé svatbě

Než řekneš ANO

Svatební styly

Než řekneš ANO

První kapitola

Než řekneš ANO

Rozpočet

Než řekneš ANO

Nápady na svatební účesy

Ohlasy našich čtenářů:

Dlouho jsem váhala, jestli si knihu pořídit, protože už tak svatba stojí spoustu peněz a proč dávat další peníze za knížku, kterou nutně nepotřebuju? Absolutně nelituju, díky knize jsme na svatbě ušetřili tisíce.
Než řekneš ANO
Martina Jandová
Plzeň
Děkuji moc za skvělého pomocníka. Kniha nám opravdu hodně usnadnila přípravu svatby. Chtěla bych vyzdvihnout, že je přehledně rozdělená do kategorií, že se v těch 201 stranách dobře orientuje.
Než řekneš ANO
Lucie Horáková
Valašské Meziříčí

Často kladené otázky:

Kniha má 201 stran, musím ji číst celou?

Neboj se, určitě nemusíš číst všechno. Přečti si jen kapitoly, které jsou pro tebe důležité. Pro někoho jsou třeba podstatné finance či výběr šatů a pro někoho zase svatební program či výběr svatebního místa.

Existuje i tištěná verze knihy?

Máme pouze e-book. Buďme eko-friendly 🙂 Takto si knihu můžeš snadno stáhnout i do mobilu a využít třeba čas v MHD po cestě do práce.

Než řekneš ANO

Knihu pro vás sepsali Adriana a Matěj ze Svatbení.cz

Než řekneš ANO

Garance vrácení peněz: jsme přesvědčeni o kvalitě knihy a proto pokud nebudete spokojeni, vrátíme Vám veškeré peníze bez udání důvodu. 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.