Recenze: Stříbrné snubní prstýnky od Olivie – krásné, levné, kvalitní

Hledáte-li levné, ale přesto krásné a kvalitní snubní prstýnky, můžeme za nás jednoznačně doporučit rodinnou firmu Olivie. Když jsme začali vybírat naše snubní prstýnky a dělali jsme si průzkum mezi přáteli, kolik za ně zaplatili, byli jsme hodně v šoku. Částky, které nám sdělovali, byly v rozmezí 10–25 tisíc. Ano, i takové sumy jsou lidé ochotni zaplatit nejen za zlato, ale i další kovy. Z letmého vyhledávání na internetu mi mezi doporučenými šperky vyskočily i stříbrné prsteny jiných značek v cenách okolo 5 tisíc.

Upřímně mi přijde zbytečné dávat takové sumy pouze za “značku”, když můžete mít za zlomek ceny, prstýnky s krásným designem, které vám budou ještě dlouho připomínat váš velký den. Ty, které jsme si vybrali my, nestály dohromady ani 1500 Kč. Olivie byla mým oblíbeným obchodem, ještě před vznikem tohoto webu.

A proč právě Olivie?

  • Nízké ceny
  • Rychlé dodání
  • Bezproblémové vracení zboží, pokud šperk jakkoliv nesplňuje Vaše očekávání
  • Možnost gravírování nejen u snubních prstenů, ale i dalších šperků, které tak můžete krásně personalizovat
  • Boží design a zkrátka krásné šperky
  • Věrnostní program
  • Podpora malé české rodinné firmy.

Snubní prstýnky, které chytnou za srdce

A jaké, že prstýnky, že jsme si to vybrali?

Pro nás oba jsme zvolili snubní prstýnky se srdíčkem. Pokud muž nechce srdíčko, může si samozřejmě vybrat, třeba jen hladký. Vývodou totiž je, že prstýnky nemusíte kupovat jako sadu.

Stříbrné prstýnky od Olivie

Další krásné snubní prstýnky

Jak vybrat správnou velikost prstýnků?

Pokud nějaké prstýnky již nosíte, pomůže vám jeho přeměření. Velikost můžete změřit i podle stužky, na přesný návod se podívejte sem.

Pokud se nebudete moci rozhodnout mezi dvěma velikostmi, berte tu menší. S menším prstenem není problém zajít do zlatnictví, kde vám jej vytáhnout až o 2 EU velikosti. Já jsem měla například problém s tím, že mi byla velikost 8 (EU 57–58) velká a velikost 7 (54–56) naopak úzká. Ve zlatnictví mi pak prstýnek vytáhli na velikost 55,5.

Jak se to s černáním stříbra a jak to řešit?

Pokud se bojíte, že vám stříbro zčerná, kupte si se šperky zároveň i hadřík na čištění stříbra. Tmavnutí je přirozený proces oxidace, způsobený reakcí kovu se vzduchem. Hadříkem nebo rovnou čističkou na stříbro dodáte šperkům zpět jejich lesk. Z vlastní zkušenosti můžeme potvrdit, že nám na to hadřík funguje dobře.

Pokud šperky právě nepoužíváte, doporučuje se je zabalit do hadříku nebo sametového pytlíku a uložit do šperkovnice (do tmy s minimálním přístupem vzduchu).
Stříbrný prstýnek od Olivie