4 odborných módních tipů pro výběr dokonalé svatební kabelky

Svatba už je na spadnutí a vy ještě nemáte vybranou svatební kabelku? Nezoufejte! Na následujících řádcích si povíme, podle jakých kritérií dámskou kabelku na svatbu vybírat, abychom byly trendy. Také si představíme 4 naše konkrétní tipy, díky kterým nešlápnete se svatební kabelkou vedle. Čtěte a inspirujte se!

Podle jakých kritérií bychom měly vybírat svatební kabelku?

Dámské svatební kabelky mohou mít mnoho podob. Na trhu najdeme kabelky nejrůznějších velikostí. Na svatbu se hodí zejména menší modely dámských kabelek. Vhodná jsou především tzv. psaníčka. Ta mohou mít uvnitř schovanou i líbivou šňůrku nebo kovový řetízek. Kabelku s blyštivým řetízkem ženy s oblibou ladí i se svými stříbrnými nebo se zlatými šperky. Dámskou kabelku pak můžeme volit i podle materiálu, z kterého je vyrobená. Vhodné jsou zejména kožené modely dámských kabelek. Vsadit můžete na dámské svatební kabelky z pravé kůže. Elegantně budou působit i svatební kabelky v imitaci kůže. Ty jsou levnější a také udělají mnoho parády. Pokud však budete chtít nosit kabelku i po svatbě, zkuste si trochu připlatit a zaměřit se na svatební kabelku z pravé kůže. Ta je totiž velmi odolná, vysoce módní i tzv. udržitelná. Udržitelný způsob života propagují ty největší módní ikony. Nevěsty tak mají z čeho vybírat!

Jakou barvu by měla mít svatební kabelka?

Bílá je svatební barva. To je neoddiskutovatelný fakt. Sněhová barva je tedy klasika, která z módy nevychází. Velmi elegantně působí dámské svatební kabelky se stříbrnými nebo se zlatými prvky. Ty pak kombinujte i s šaty s třpytivými detaily. Blyštivými prvky mohou disponovat i vaše svatební boty. S takto postaveným outfitem nebudete mít daleko k dokonalosti. Dámské svatební kabelky pak mohou mít i krémový odstín. Ten sluší zejména ženám, které jsou světlejší typy. Blýsknou se s nimi také zrzky. Na svatbu pak můžete volit i kabelky v trendy pastelových odstínech. Ať už vyberete kabelku v jakékoli barvě, vždy ji slaďte s dalšími módními svatebními doplňky. A to nejen barvou, ale také strukturou. Hladké patří k hladkému a strukturované zase k strukturovanému. Tím se váš svatební outfit vkusně sjednotí a bude působit božsky.

4 odborných módních tipů pro výběr dokonalé svatební kabelky
Wedding details. Bouquet and bridal accessories

Jaké modely svatebních kabelek letos zvolit? 4 tipy

Kabelka s hadí strukturou

V letošní svatební sezóně budou in i kabelky se vzory a s motivy. In budou zejména ty zvířecí. Vsadit tak můžete např. na kabelku s hadí strukturou. Stejnou strukturu může mít např. i vaše kosmetická taška nebo obuv. Budete neodolatelné!

Psaníčko s třpytivým řetízkem

Psaníčko s třpytivým řetízkem je vysoce módní i praktické. Blyštivé detaily pak kombinujte i s vašimi svatebními šperky. Stříbrné patří k stříbrným, zlaté se zase hodí k těm zlatým.

Kožená kabelka

S koženou kabelkou letos zaválíte. Modely kabelek z pravé kůže jsou trendy a také odolné. Jestliže máte rádi jednoduchý a decentní styl oblékání, vsaďte na minimalistickou koženou kabelku v hladkém provedení.

Bílá kabelka s perlami

V letošní svatební sezóně neuděláte chybu ani s kabelkou s perličkami. Kdysi sice platilo, že perly na svatbu nepatří. Těmto pověrám už však odzvonilo. Vsadit můžete na kabelky s drobnými i s většími perlami. Vždy bude záležet jen na vás a na vašem jedinečném vkusu.