Jak vybrat dokonalý dámský blejzr na svatbu?

Pokud hledáte originální a stylový outfit na svatbu, zkuste vsadit na trendy dámský blejzr. Nemusí mít pouze bílou barvu. Na následujících řádcích si na něj posvítíme pěkně zblízka. Čtěte a inspirujte se s námi.

Jakou barvu by měl mít stylový blejzr na svatbu a co materiál?

Svatba samozřejmě většině ženám evokuje bílou barvu. Sněhový blejzr není však jediným řešením. V dnešní době si můžete s klidem na svatbu obléci i krémový svršek nebo vrchní díl v pastelovém provedení. Pastelové barvy jsou jemné a dají vašemu svatebnímu outfitu ten správný šmrnc. K pastelovému blejzru se budou hodit samozřejmě bílé šaty nebo i sněhové kalhoty. Fantazii se meze nekladou. Ženy pak často volí do zimních měsíců bílý blejzr s třpytivými dekorativními prvky. Blyštivé detaily na dámském blejzru totiž snadno sladíte i s vašimi stříbrnými nebo se zlatými šperky. Zaměříme-li se na materiál, mohou ženy vybírat mezi těmi syntetickými a přírodními. V posledních letech frčí dámské blejzry z přírodních tkanin. A není se čemu divit. Svatební dámské blejzry z přírodních látek jsou nejen vysoce módní a pohodlné, ale také jsou příjemné na dotek. Jako bonus jsou pak tyto blejzry pro ženy i tzv. udržitelné. Udržitelný způsob života není cizí velkým módním světovým značkám. Nevěsty tak mají z čeho vybírat.

K jakému dalšímu svatebnímu oblečení nebo k jakým módním doplňkům blejzr vybrat?

Blejzr mohou ženy kombinovat se svatebními šaty, ale i se společenskými kalhotami. Jednobarevné modely se hodí i k výraznějším šatům s dekorativními prvky. Detaily na svatebním blejzru by pak měly ladit i s dekorativními prvky na šatech či na módních doplňcích. Vybereme-li si na svatební den blejzr v mosaznými knoflíky, můžeme ho sladit i s psaníčkem s třpytivým zlatým řetízkem. Outfit pak můžete vyšperkovat i pozlacenými náušnicemi, náramkem či prsteny. Zapomínat bychom neměly ani na design obuvi. Ale pozor! Na svatbě je dobré, když se budeme řídit známým módním pravidlem, které říká, že méně znamená mnohdy více. Pokud vsadíme na výrazně zdobené šaty, měly bychom je doladit už jen decentními jednobarevnými módními doplňky. Stylové svatební doplňky pak musí mít stejnou či podobnou barvu a také strukturu. Na to se mnohdy na svatbách zapomíná. Hladké patří k hladkému a strukturované zase k strukturovanému. Opět tím náš svatební outfit sjednotíme a docílíme elegantního vzhledu. Svatební blejzr můžeme hledat i v kategoriích s názvem značkové zimní bundy dámské. Zaměřte se zejména na světlé kousky, ty jsou na svatbu jako stvořené.

Jak vybrat dokonalý dámský blejzr na svatbu?

Jaký střih blejzru na svatbu zvolit?

Na svatbu bychom si měly zvolit oblečení dle typu naší postavy. Ženy s normální nebo se štíhlou postavou ocení oděvy v slim fit provedení. Naopak ženy, které mají nějaké to kilo navíc, se blýsknou v dámském blejzru v regular fit střihu. Ten je volnější a poskytne tak nevěstám vysokou míru komfortu i při dnu D. Pokud ženy zvolí dámský blejzr v slim fit střihu, měl by tomu odpovídat i zbytek svatebního outfitu. Máme tím namysli, že bychom měly kombinovat oděvy v slim fit provedení s dalším oblečením, které bude mít také zúžený střih. Tím se outfit vkusně sjednotí a bude působit elegantně.